Co to jest aqua aerobik?

9:32 | 6 maja, 2019 | admin

Szukasz skutecznego sposobu na pozbycie się zbędnych kilogramów? Chcesz zapewnić sobie piękną sylwetkę na wakacyjny wyjazd? A może oczekujesz tylko poprawy kondycji i samopoczucia? Bez względu na Twoją motywację Strefa Fitness jest miejscem dla Ciebie! W takich miejscach znajdziesz salę do ćwiczeń fitness i siłowych. W niektórych Strefach Fitness odbywają się także zajęcia z aqua fitnessu oraz aqua aerobiku. Chcąc osiągnąć sukces skorzystaj z szerokiej oferty zajęć indywidualnych oraz grupowych.

Aqua Aerobik

Jest to połączenie dwóch intensywnych form aktywności fizycznej: pływania i fitnessu. Aqua Aerobik pozwala spalać więcej kalorii, lepiej wpływa na naszą kondycję i wytrzymałość. Jest również wspaniałą zabawą i doskonałą formą relaksu! Zajęcia poleca się osobom, które cierpią na bóle kręgosłupa i chcą kształtować prawidłową postawę ciała. Dzięki nim wysmuklimy swoją sylwetkę i ujędrnimy ciało, a również zminimalizujemy wystąpienie kontuzji oraz poprawimy wydajność organizmu. Wybierz zajęcia fitness w wodzie i przekonaj się o ich skuteczności.

Aqua Fitness

Zajęcia adresowane są przede wszystkim do osób, które chcą doskonalić swoją kondycję oraz wypracować szczupłą sylwetkę. W ofercie można znaleźć zróżnicowane zajęcia, z których każdy znajdzie coś dla siebie! Przyjdź i przekonaj się czy wolisz Aqua Interwał, składający się z bloków, podczas których poprawiamy wydolność układu oddechowego oraz krążenia, czy może Power Aqua, który jest treningiem cardio z użyciem obciążników? Sprawdź także najnowszy trening Water Trekking z wykorzystaniem bieżni w przestrzeni wodnej. Ćwiczenia te mogą wykonywać także przyszłe mamy, które dzięki przebywaniu w wodzie likwidują napięcie i stres.

Ćwiczenia cardio

Niezależnie od tego czy chcesz spróbować swoich sił w ćwiczeniach siłowych, czy lepiej odnajdujesz się w treningu wytrzymałościowym, kompleksowo wyposażona Sala Cardio umożliwi Ci przeprowadzenie pełnowartościowego treningu. Wzmocnisz w ten sposób mięśnie, poprawisz kondycję i zapewnisz sobie świetne samopoczucie. Ćwiczenia cardio dodatkowo wzmocnią Twoją wydolność serca oraz zwiększą wytrzymałość. Nowoczesny sprzęt pozwala na wykonywanie ćwiczeń w sposób efektywny, z optymalnym dostosowaniem obciążeń treningowych do indywidualnych możliwości i stopnia zaawansowania ćwiczącego.