Czy warto odwiedzić gabinet podologiczny?

9:50 | 24 kwietnia, 2019 | admin

Nadchodzi okres letni. Coraz częściej będziemy odkrywać nasze stopy, które po okresie jesienno-zimowym są w nie najlepszej formie. Odciski, pękające pięty czy wrastające paznokcie, to coraz częstsze problemy, którymi możemy się zmagać. Z tego powodu coraz częściej zasięgamy rady podologa.

Podologia jest to coraz szybciej rozwijającą się w Polsce dziedziną medycyny, zajmująca się badaniem wad oraz zniekształceń stóp. Podolog jest doradcą w sferze problemów związanych z pielęgnacją nóg oraz posiada wiedzę w sferze podstawowych środków farmakologicznych. Specjalista ten zajmuje się przede wszystkim problemami związanymi z wrastaniem paznokci, paznokciami grzybiczymi i łuszczycowymi oraz pękającymi stopami.

Dlaczego warto wybrać się do podologa? Ma on większą wiedzę od zwykłej kosmetyczki. Zabiegi wykonane przez niego będą bezpieczniejsze, a jednocześnie oprócz zwykłego pedicure, możemy wykonać specjalistyczne zabiegi, które pomogą nam w utrzymaniu pięknych stóp.

W gabinecie podologicznym Zdrowe Nogi Podomed oprócz podstawowej opieki kosmetycznej, znaleźć możemy zabiegi np. na pękające pięty. W gabinecie tym zasięgnąć można także porady w wypadku stopy cukrzycowej albo reumatoidalnym zapaleniu stawów. Dostaną państwo profesjonalną pomoc jak zadbać o swoje stopy w domu i jakich produktów używać by mieć zadbane nogi.

Tagi: