Szkoła językowa — nauka angielskiego dla dzieci i dorosłych 

11:04 | 24 sierpnia, 2023 | Adam

To szkoła językowa bazująca na nauce języka obcego w niesztampowy sposób. Z naszymi lektorami nie będziesz uzupełniać podręczników czy ćwiczeń — skupisz się na żywym języku, sprawnej komunikacji, przez co szybko nabierzesz pewności siebie i zrobisz postępy.  

Angielski dla najmłodszych — nauka plus zabawa to podstawa! 

Wierzymy, że kurs języka angielskiego nie musi być przykrym obowiązkiem. Dzięki nam Twoje dziecko polubi naukę! Mamy na to swoje sposoby.  

W naszej szkole prowadzimy kursy językowe dla najmłodszych skuteczną, licencjonowaną metodą Teddy Eddie. Zajęcia dostosowujemy do dzieci — ich wieku, naturalnego tempa rozwoju, możliwości poznawczych. Nauka przeplata się z zabawą oraz aktywnościami ruchowymi, dzięki czemu nasi mali uczniowie zdobywają nowe umiejętności i czerpią z tego przyjemność. Prowadzimy angielski dla dzieci indywidualnie oraz w grupach. 

Twoje dziecko może dołączyć do jednej z grup: 

  • dla 2- i 3-latków, 
  • dla 4- i 5-latków, 
  • dla 5- i 6-latków, 
  • dla 6- i 7-latków. 

Chcesz lepiej poznać nasze podejście i metodę Teddy Eddie? Przejdź na: kursy dla dzieci 2-7 lat metodą Teddy Eddie.

Angielski dla dzieci i nie tylko! 

Oferujemy nie tylko język angielski dla maluchów, ale także dla młodzieży i dorosłych. Dzięki dokładnej analizie poziomu zaawansowania (test oraz rozmowa) wybierzemy dla Ciebie optymalną ścieżkę rozwoju językowego. To pozwoli efektywnie zdobywać umiejętności i wiedzę, a co za tym idzie, czuć satysfakcję z podjętej nauki.  

Razem z nami zdobędziesz certyfikat Cambridge 

W ramach prowadzonych kursów przygotujemy Cię między innymi do egzaminów FCE (First), CAE (Advanced) i CPE (Proficiency). Możesz nam zaufać — mamy niemal 100-procentową zdawalność egzaminów Cambridge.  

Szkoła języków obcych — poszerzaj horyzonty z innymi językami 

W naszej szkole możesz zapisać się nie tylko na kurs angielskiego, ale również hiszpańskiego, niemieckiego, włoskiego czy francuskiego. Wybierz odpowiednie zajęcia dla siebie — zapraszamy! 

Kurs angielskiego dla dorosłych i firm

Przygotowaliśmy również lekcje dla osób dorosłych oraz firm. Chcesz się doszkolić lub nauczyć nowego języka? Jesteś przedsiębiorcą i szukasz benefitu dla swoich pracowników? Sprawdź nas, a przekonasz się, że kurs w szkole językowej będzie bardzo dobrą inwestycją!