Popularność wróżenia z kart w XXI wieku.

10:29 | 8 maja, 2019 | admin

Z wizytami u wróżki, jest jak z ocieraniem łez w kinie, po cichu i najlepiej, jeśli nikt nie widzi. Mimo tego, popularne wróżenie z kart, nadal w XXI wieku pozostaje jedną z najczęstszych form konsultowania bolączek i dręczących pytań natury osobistej. Wróżenie z kart, polega na odczytywaniu znaków i symboli, w kontekście energii osoby zadającej pytanie. Trzeba mieć wiedzę i umiejętność, czasem jest to jasnowidzenie, innym razem jasnoczucie lub jasnosłyszenie.

Doświadczona wróżka, potrafi z kart odczytać niezwykle intymne szczegóły życia.
W technologicznym XXI wieku, wróżenie z kart cieszy się ogromną popularnością, a okres oczekiwania na wizytę to minimum trzy dni, ale osiąga nawet czas czterech tygodni. Miesiąc nerwowego stukania obcasem pod biurkiem, z kołaczącymi się pytaniami, które pragnie się zadać. Wróżenie z kart, obejmuje karty klasyczne, tarot, archanielskie, runiczne oraz karty przeznaczenia.

Klientkami są zazwyczaj kobiety, które odwiedzają swoją ulubioną wróżkę, a nawet potwierdzają przepowiednie u innych wróżbitów. Mężczyźni niechętnie przyznają się do wizyt i popularnego stawiania sobie kart, jednak równie często goszczą w salonach wróżb, wolą krótkie i konkretne wróżby, radzą się w sprawach biznesowych, ale i od uczuciowych nie stronią. Wróżby z kart nie tracą na popularności, mimo wzrastających cen nawet do kilkuset złotych. Na wizytę u ulubionej wróżki klienci przemierzają pół kraju i stanowi to dla nich wartość, której nie zastąpi wizyta u żadnego “klasycznego” specjalisty.

Tagi: ,