Prace na wysokości Katowice

7:07 | 26 maja, 2021 | admin

Kiedy trzeba przeprowadzić prace na wysokości lub w trudno dostępnych miejscach, warto wziąć pod uwagę firmy alpinistyczne. Rope Access to grupa specjalistów świadczących usługi wysokościowe na najwyższym poziomie. Z naszej oferty korzystają zarówno przedsiębiorstwa, jak i osoby prywatne.


Kompleksowe prace wysokościowe


Nasza oferta uwzględnia prace alpinistyczne, z jakich korzysta przemysł. Wśród nich są na przykład naprawy powierzchni betonowych, inspekcje bądź budowa z płyt warstwowych. Usługi na wysokości realizujemy także w przestrzeni miejskiej, na przykład przy pielęgnacji i wycince drzew, albo przy myciu fasad. Ponadto mamy uprawnienia do tego, by wykonać przegląd okresowy Środków Ochrony Osobistej i Systemów Stałej Asekuracji. W przypadku tych ostatnich możemy wesprzeć przy projektowaniu i montażu.


Korzyści ze współpracy


Alpinizm przemysłowy i inne usługi alpinistyczne cieszą się w ostatnich latach rosnącą popularnością. Dzięki nim można zaoszczędzić sporo pieniędzy i czasu, a realizacja tego typu prac przebiega bardzo sprawnie. Ważne jednak, by brać pod uwagę firmy wysokościowe mające niezbędne uprawnienia i certyfikaty. Decydując się na współpracę z Rope Access Klient może mieć pewność, że usługa przebiega z zachowaniem odpowiednich środków ostrożności i z wykorzystaniem metod sprzyjających środowisku.

Pełną ofertę firmy znajdziesz na stronie http://www.ropeaccess.com.pl/alpinizm-przemyslowy-katowice.php