Prace na wysokości w Gliwicach

7:05 | 26 maja, 2021 | admin

Rope Access jest firmą wykonującą prace na wysokości w Gliwicach i okolicy. Naszą specjalnością jest alpinizm przemysłowy, ale mamy szeroką wiedzę, doświadczenie i uprawnienia. Dlatego też nasza oferta jest znacznie szersza.


Jakie usługi alpinistyczne wykonujemy?


Firmy alpinistyczne potrafią dotrzeć nawet do trudno dostępnych miejsc i to bez konieczności montażu rusztowania. Prace wysokościowe, jakie możemy zaproponować naszym Klientom, obejmują m.in. inspekcję i naprawę turbin wiatrowych i platform wiertniczych, mycie i czyszczenie szyb oraz wycinkę drzew.

Oprócz tego, że świadczymy usługi na wysokości, zajmujemy się przeglądem Systemów Stałej Asekuracji i Środków Ochrony Indywidualnej. Możemy również wesprzeć Klienta w projektowaniu i montażu stałych systemów asekuracyjnych.


Dlaczego warto?


Stawiając na profesjonalne firmy wysokościowe, można zaoszczędzić mnóstwo czasu i pieniędzy. Aby zrealizować prace na wysokości, nie trzeba stawiać rusztowania, co wiąże się z czasem poświęconym na montaż i demontaż. Prace alpinistyczne przebiegają znacznie szybciej. Decydując się na usługi wysokościowe, można mieć pewność, że wszystko będzie zrealizowane w zgodzie z zachowaniem najwyższych standardów. Zawsze wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów, aby byli w pełni usatysfakcjonowani z rezultatów.

Pełną ofertę firmy znajdziesz na stronie http://www.ropeaccess.com.pl/alpinizm-przemyslowy-gliwice.php