Nowoczesne rozwiązania oszczędzające energię

10:00 | 24 sierpnia, 2023 | Adam

Szukasz skutecznego sposobu na tanią energię? Chcesz ograniczyć stale rosnące rachunki za prąd? Potrzebujesz nowoczesnych rozwiązań, które wykorzystują zalety zielonej energii? W naszym sklepie znajdziesz duży wybór produktów dopasowanych do Twoich potrzeb. Oferujemy rozwiązania dla osób prywatnych oraz firm. Współpracujemy z najbardziej znanymi producentami, którzy gwarantują wysokiej klasy urządzenia. 

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz nowoczesne i wydajne zestawy fotowoltaiczne oraz zestawy solarne. Wykorzystaj kolektor słoneczny do ogrzewania wody w domu. W skali roku możesz zaoszczędzić nawet 60% w porównaniu z pozostałymi sposobami ogrzewania wody użytkowej. Instalacja cechuje się prostotą i wydajnością, a także relatywnie niskimi kosztami zakupu. Inwestując w fotowoltaikę, możesz korzystać z darmowego prądu. Nasi specjaliści dobiorą moc instalacji do Twojego zapotrzebowania na energię. 

Ważnym elementem naszej oferty są piece elektryczne, które możesz podłączyć do zestawu paneli słonecznych. Dzięki temu wykorzystasz energię solarną do ogrzewania budynku. Alternatywnym rozwiązaniem są nowoczesne pompy ciepła, które oddają do instalacji centralnego ogrzewania energię pozyskaną ze środowiska. 

Płytowe wymienniki ciepła 

Płytowe wymienniki ciepła w instalacji CO pomagają zwiększyć wydajność ogrzewania przy zachowaniu takich samych kosztów energii. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz wysokiej klasy urządzenia, które dopasujemy do Twoich potrzeb. Oferujemy: 

  • skręcane wymienniki ciepła, 
  • wymienniki lutowane miedzią, 
  • płytowe wymienniki ciepła lutowane stalą nierdzewną. 

W ofercie mamy do wyboru wiele modeli wymienników ciepła. Konkretne urządzenie dostosujemy do określonych wymagań. Wymienniki ciepła to najlepsze rozwiązanie do pieca, pompy ciepła oraz basenu. Zapewniamy również wszystkie akcesoria niezbędne do prawidłowego montażu. Nasi specjaliści chętnie udzielą wsparcia w zakresie wyboru oraz instalacji zakupionych urządzeń. Połączenie wymiennika z pompą ciepła to ekologiczne rozwiązanie, które pozwala na jeszcze większe oszczędności w domowym lub firmowym budżecie. 

Zapraszamy do przejrzenia pełnej oferty naszego sklepu. Zapewniamy duży i zróżnicowany asortyment. Proponujemy fachowe wsparcie w wyborze optymalnych rozwiązań dla budynków prywatnych, firmowych oraz obiektów użyteczności publicznej.