Stomatologia Pietrzyk

17:50 | 5 grudnia, 2023 | Adam

Stomatologia Pietrzyk 

Pełne spektrum usług, precyzja wykonania i dbałość o komfort pacjenta – oto dewiza Stomatologii Pietrzyk. Leczymy choroby zębów i przyzębia za pomocą najwyższej klasy urządzeń chirurgicznych i mikrochirurgicznych.  Stosujemy wiodące systemy znieczuleń komputerowych, aby pacjent nie czuł bólu. A to wszystko poparte latami praktyki.  

Ekstrakcja, endodoncja — i co dalej?  

W zależności od potrzeb naszych pacjentów możemy zaproponować:  

  • Ekstrakcje zębów – gdy inne metody leczenia okazują się nieskuteczne lub niemożliwe. Po usunięciu zębów z pomocą przyjdzie implantologia.  
  • Hemisekcje, czyli usunięcie części korony i korzenia. Jeśli niezbędna jest hemisekcja, odbudujemy zęba na pozostałościach. 
  • Radektomia, czyli usunięcie jednego z korzeni. 
  • Wykonujemy także resekcje wierzchołka korzenia. 
  • Leczenie kanałowe-czyli endodoncja. Dla szczególnej precyzji stosujemy leczenie kanałowe pod mikroskopem.  

Chirurgia stomatologiczna, chirurgia plastyczna zębów 

Mikrochirurgia stomatologiczna pozwala m.in. na odpowiednie usunięcie szczątków zęba po ekstrakcji lub zabezpieczenie i wykorzystanie pozostałości do odbudowy protetycznej. Wstawimy bezpieczne i estetyczne implanty zębowe lub przeprowadzimy zabieg odbudowy zęba koroną.  

Wysokiej klasy chirurgia plastyczna zęba oraz stomatologia mikroskopowa pozwalają na precyzyjne zabiegi jak m.in. zakładanie implantów, zakładanie koron i zakładanie licówek.  

Piękny uśmiech to nasza wizytówka, a także informacja o zdrowiu i gwarancja dobrego samopoczucia. Z pomocą przychodzi stomatologia estetyczna. Dla wymagających Pacjentów polecamy licówki.  

Leczenie paradontozy i recesji dziąsłowych 

Periodontologia pozwala skutecznie przeciwdziałać paradontozie. Odnosimy sukcesy w leczeniu paradontozy oraz w leczeniu recesji zębowych, stosując m.in. scaling i piaskowanie. 

Eliminujemy choroby przyzębia przy pomocy leczenia periodontologicznego i mikrochirugii periodontologicznej. Scaling zębów i piaskowanie zębów to sprawdzone i skuteczne metody usuwania kamienia nazębnego, który przyczynia się do recesji dziąseł, odsłaniania szyjek zębowych i paradontozy. 

Dbamy o Pacjentów kompleksowo: od profilaktyki stomatologicznej przez higienizację stomatologiczną po chirurgię plastyczną zęba oraz leczenie okluzji. Proponujemy także plastykę wędzidełka, co ma znaczenie m.in. dla prawidłowej wymowy.