Unikatowe duńskie meble – odkryj 101 Copenhagen!

2:36 | 24 maja, 2024 | Adam

101 COPENHAGEN

Każde wnętrze jest wyjątkowe tak jak przebywający w nim domownicy. Urządzając je, możesz dowolnie wyrazić swój styl. W tym pomoże Ci marka 101 Copenhagen. Ten duński młody projekt inspirował się głównie Japonią i rzemiosłem, ale nie zabrakło też elementów ze stylu scandi. Zależało im na połączeniu faktury przedmiotów z funkcjonalnością poprzez kontrast. Tak oto powstały dodatki i meble 101 Copenhagen.

Kolekcja 101 zawiera przedmioty codziennego użytku ubrane w wyjątkowe formy. Lampy 101 Copenhagen nie tylko pięknie rozświetlą pomieszczenie, lecz także będą stanowić ciekawy element wystroju. Wszystkie produkty z kategorii oświetlenie 101 Copenhagen z założenia mają pomóc w odpoczynku, delikatnie rozpraszając światło i tworząc przytulny klimat.

Seria 101 Copenhagen

Akcesoria 101 Copenhagen doskonale wpiszą się w styl japandi (połączenie skandynawskiego charakteru z motywami japońskimi), nowoczesny i loftowy. Dzięki nim stworzysz spójne wnętrze pełne ciekawych dodatków, takich jak wazony i świeczniki 101 Copenhagen. TO przede wszystkim elementy zachwycające formą. Kształt w tym wypadku odgrywa główną rolę, podkreślając wyjątkowość każdego projektu.

Kolekcja 101 Copenhagen doskonale nadaje się nie tylko do prywatnych przestrzeni, lecz także do hotelowych lobby, kawiarni, poczekalni i restauracji. Nietypowe kształty świeczników, stolików kawowych czy też dekoracyjnych talerzy przykują wzrok i wypełnią przestrzeń. To sposób na stworzenie pomieszczeń będących najlepszym wizerunkiem firmy. Trwałość mebli i dodatków, a także niepowtarzalne kształty bardzo zapadają w pamięć, wywierając świetne wrażenie.