URZĄDZENIA I SYSTEMY NAGŁOŚNIENIOWE

9:12 | 30 października, 2023 | Adam

Już od ponad piętnastu lat firma Akustyk.pl świadczy klientom prywatnym i firmowym różnego rodzaju usługi z zakresu urządzeń i systemów nagłośnieniowych oraz audiowizualnych. Od dawna aktywnie interesujemy się muzyką, realizacją dźwięku oraz budową urządzeń elektroakustycznych. Doświadczenie i umiejętności, które zdobyliśmy na przestrzeni wielu lat na różnych obszarach w branży audio-wideo sprawia, że dzisiaj naszym klientom możemy zaoferować nie tylko mikrofony przewodowe i bezprzewodowe, głośniki sufitowe i konferencyjne oraz akcesoria nagłośnieniowe, ale również usługi dodatkowe.

Z naszych usług najczęściej korzystają biura projektowe, hurtownie, firmy instalacyjne czy sklepy muzyczne, ale akcesoria nagłośnieniowe dostarczamy także do muzeów, w których wykorzystuje się tourguide oraz audioguide.

Obecnie oferujemy specjalistyczne doradztwo na etapie projektowania systemów nagłośnieniowych, a także profesjonalne i terminowe dostawy mikrofonów przewodowych i bezprzewodowych, głośników sufitowych konferencyjnych, różnego rodzaju kabli i złączy oraz wzmacniaczy czy mikserów. Dodatkowo instalujemy i uruchamiamy dostarczone urządzenia, przeprowadzamy szkolenia oraz oferujemy kompleksową obsługę serwisową.

URZĄDZENIA I SYSTEMY NAGŁOŚNIENIOWE

Nasza firma specjalizuje się w systemach nagłośnieniowych i audiowizualnych. Doradzamy w wyborze optymalnych rozwiązań i proponujemy naszym klientom duży wybór nowoczesnych urządzeń. Od ponad 15 lat realizujemy zlecenia dla firm oraz klientów prywatnych. Tworzymy systemy nagłośnienia dla sklepów muzycznych oraz biur projektowych. Obsługujemy firmy instalacyjne oraz hurtownie. W naszym portfolio znajdują się także systemy audiowizualne wykonywane dla muzeów. Duże zróżnicowanie dotychczasowych realizacji pomaga nam w podejmowaniu kolejnych wyzwań. Wiedza, doświadczenie i profesjonalizm pozwalają spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

PROJEKTOWANIE NOWOCZESNYCH SYSTEMÓW AUDIOWIZUALNYCH

Współpracujemy z renomowanymi producentami. Dzięki temu w naszej ofercie dostępne są nowoczesne urządzenia o dużych możliwościach. Wszystkie systemy nagłośnieniowe projektujemy pod kątem konkretnego klienta. Unikamy szablonowych rozwiązań. Wychodzimy z założenia, że najlepsze efekty przynosi system audiowizualny wykonany według indywidualnej specyfikacji. Pomagamy dobierać mikrofony, głośniki oraz akcesoria. Zapewniamy najlepszą jakość dźwięku niezależnie od wielkości i specyfiki danego pomieszczenia.

SERWIS I SZKOLENIA Z OBSŁUGI SYSTEMÓW NAGŁOŚNIENIOWYCH

Wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie są objęte gwarancją producenta. Proponujemy nie tylko projekt i wykonanie systemów nagłośnieniowych, ale także ich regularny serwis. Dbamy o szybkie rozwiązanie zgłaszanych problemów technicznych. Oferujemy pełną obsługę posprzedażową oraz fachowe szkolenia w zakresie działania systemów nagłośnieniowych dla sklepów muzycznych, obiektów konferencyjnych, i wielu innych.

Sprawdź pełną ofertę akustyk.pl. Wybierz profesjonalne systemy audiowizualne, które zapewniają najwyższą jakość obrazu i dźwięku w Twoim domu, firmie lub zarządzanym obiekcie.

Systemy

Specjalistyczne systemy nagłośnieniowe o ściśle określonej funkcjonalności. Modele dopasowane do wszystkich instalacji dźwiękowych. Niezawodny sprzęt zaprojektowany z myślą o profesjonalnych zastosowaniach.

Mikrofony

Nowoczesne urządzenia do systemów nagłośnienia. Duży wybór modeli i typów sprzętu od renomowanych producentów. Bogata oferta akcesoriów montażowych oraz instalacyjnych do mikrofonów.

Kable i złącza

Sprawdzone kable i złącza gwarantujące wysoką jakość sygnału. Najnowsze modele odporne na zakłócenia sygnału. Duży wybór kabli do bezproblemowej transmisji dźwięku, obrazu oraz danych na najwyższym poziomie.

Akcesoria

Szeroki wybór akcesoriów do sprzętu audio i wideo. Sprawdzone modele o najwyższych parametrach technicznych. Uchwyty, statywy, szafy rack oraz elementy niezbędne do prawidłowej instalacji systemu nagłośnienia.

Głośniki

Kompleksowa oferta głośników instalacyjnych oraz niskoimpedancyjnych. Najpopularniejsze rodzaje wykorzystywane w systemach audiowizualnych. Duże zróżnicowanie parametrów i łatwe dostosowanie do indywidualnych potrzeb.

Wzmacniacze

Nowoczesne i niezawodne wzmacniacze renomowanych producentów. Wysokiej jakości sprzęt do każdego rodzaju systemu nagłośnienia. Wzmacniacze jedno i wielokanałowe o niskiej awaryjności, przygotowane do pracy w trybie ciągłym.

Źródła audio

Profesjonalne zasilacze, generatory sygnału, odtwarzacze oraz czujniki zapewniające najwyższą jakość sygnału. Duży wybór modeli do profesjonalnych systemów audiowizualnych. Nowoczesne rozwiązania o szerokim spektrum zastosowań.

Miksery

Specjalistyczne miksery do sumowania wielu sygnałów w ściśle określonych proporcjach. Precyzja i niezawodność połączona z dużymi możliwościami modyfikacji dźwięku. Najpopularniejsze rodzaje mikserów do systemów nagłośnienia.