Wycinarki plazmowe i wodne

12:18 | 9 czerwca, 2022 | admin

Cięcie strumieniem wody pozwala na sprawne i precyzyjne przygotowanie określonych elementów. Wycinarki wodne dostępne w naszej ofercie umożliwiają opracowanie materiałów takich jak kamień, stal nierdzewna, szkło, ceramika, gres czy drewno. Cięcie wodą ułatwia obróbkę dużych powierzchni lub kilku elementów jednocześnie.

Wycinarki wodne i plazmowe to zaawansowane urządzenia, które charakteryzują się trwałością oraz precyzją działania. Ich atutem jest możliwość konfiguracji zgodnie z rodzajem obrabianego materiału oraz indywidualnymi wymaganiami. Wycinarki wodne i plazmowe nie powodują oddziaływania cieplnego na przygotowywane elementy. To skutecznie chroni materiał przed uszkodzeniami mechanicznymi. Cięcie strumieniem wody pozwala szybko i dokładnie tworzyć dowolne kształty i perfekcyjnie wykańczać krawędzie. Wycinarka nie oddziałuje na strukturę powierzchni materiału. Dzięki temu nie jest konieczne wykonanie dodatkowej obróbki. Oferowane urządzenia są przyjazne dla środowiska. W czasie pracy nie generują szkodliwych oparów.

Wydajne wycinarki wodne od firmy CORMAK sprawdzą się nie tylko przy cięciu metalu, ale także każdego innego materiału o dowolnym kształcie i grubości. Cięcie wodą jest niezwykle efektywną metodą przecinania metali, czy innych miękkich lub twardych tworzyw.  Zobacz nasze produkty!