Zgubione klucze do samochodu? Co teraz?

14:48 | 11 lutego, 2021 | admin

Szybkie dorabianie kluczy – Siedlce

Zgubione lub skradzione z torebki czy plecaka klucze to bardzo często przypadek, dlatego wiele firm na rynku oferuje usługę ekspresowe dorabianie kluczy w Siedlcach. Ślusarz chętnie pomaga sprawnie i szybko dostać się awaryjnie do mieszkań czy samochodów. W Siedlcach bez problemu można dorobić prawie każdy klucz dostępny na europejskim rynku, m.in. takich znanych producentów jak Gerda, Delta, Tesa, Lob i wiele innych.

Sprawna naprawa pilotów samochodowych

Wiele osób nie wyobraża sobie dziś funkcjonowania już bez pilotów samochodowych, które z pewnością ułatwiają obsługiwanie samochodu w trakcie podróży. To funkcjonalne urządzenie może jednak ulec zniszczeniu, szczególnie wtedy, gdy np. zostanie zalane w trakcie intensywnego deszczu lub śnieżycy. Naprawa pilotów samochodowych to specjalność także firmy Klucz Serwis, szczególnie, jeśli chodzi o nowe piloty, klucze z immobilizerem (transponderem) do większości marek samochodów, motocykli, łodzi i samochodów ciężarowych.

Ekspresowa naprawa stacyjek samochodowych

Bardzo popularną usługą jest również naprawa stacyjek samochodowych. Problemy z odpalaniem samochodu, wynikają często z wytartych, wyeksploatowanych elementów stacyjki. Najczęściej uszkodzone są sprężyny lub zapadki. Ślusarze, którzy działają ekspresowo na terenie Siedlec, bez problemu naprawiają stacyjki samochodowe w starszych i nowszych modelach takich marek, jak: BMW, Fiat, Honda, Mercedes, Seat, Renault, Skoda, Volkswagen, Audi i wiele innych.

Ślusarz w Siedlcach – dostępny 24/7

Zgubiony lub złamany klucz, zepsuta stacyjka samochodowa czy zalany pilot to już nie problem. W Siedlcach można skorzystać z usług profesjonalnego ślusarza, który jest dostępny 24/7. Więcej o szczegółach usług można znaleźć na stronie firmowej: https://www.kluczserwis.com/. W ofercie dostępne są także usługi zegarmistrzowskie, drobne usługi tokarskie oraz spawalnicze, a także ostrzenie narzędzi.