Moduły fotowoltaiczne dostosowane do twoich potrzeb

10:17 | 3 listopada, 2023 | Adam

W ofercie naszej hurtowni modułów fotowoltaicznych znajdziesz zarówno moduły monokrystaliczne, jak i bifacjalne. Szeroki wybór i zróżnicowane parametry techniczne zapewniają możliwość znalezienia optymalnego rozwiązania do danego projektu. W opisach ze specyfikacją techniczną znajdziesz m.in. charakterystyki prądowo-napięciowe, właściwości eksploatacyjne oraz mechaniczne. Ułatwia to projektowanie optymalnych instalacji dostosowanych do różnych potrzeb, zarówno na użytek prywatny, jak i dla dużych farm fotowoltaicznych. Dzięki kartom katalogowym dostępnym na naszej stronie możesz z łatwością porównać dostępne produkty.

Szeroki wybór producentów modułów fotowoltaicznych, europejski zasięg

Dystrybuujemy produkty światowych brandów takich jak: Q-Cells, Jolywood, Hegatech, Ja Solar, Jinko, Longi, Trina, Risen, Canadian czy Recom.

Moduły fotowoltaiczne Q-Cells charakteryzują się niezwykle wysoką wydajnością i trwałością (aż 25 lat gwarancji na wydajność). Zachowują się dobrze zarówno w warunkach słabego światła, jak i przy wysokiej temperaturze. Działają bez zarzutu nawet przy temperaturach sięgających xx stopni Celsjusza. Są doskonałym wyborem zarówno dla małych instalacji jak i dużych farm, o mocy powyżej 1 MW. To pierwszy producent modułów fotowoltaicznych, który przeszedł najbardziej kompleksowy program kontroli jakości w branży i uzyskał certyfikat „Quality Controlled PV” niezależnego organu certyfikacyjnego TÜV Rheinland. W ofercie znajdziesz moduły o mocy nominalnej od 370 do 485 Wp, o stopniu sprawności nawet powyżej 21%.

Jolywood jest producentem znanych z wyjątkowej wydajności modułów fotowoltaicznych bifacjalnych. Technologia ta umożliwia uzyskanie nawet do 30% więcej energii w porównaniu do tradycyjnych modułów fotowoltaicznych. W ofercie znajdziesz moduły o mocy nominalnej od 380 do 460 Wp.

Hegatech specjalizuje się z kolei w modułach fotowoltaicznych monokrystalicznych o doskonałym wskaźniku temperaturowym. Dzięki temu osiągają one optymalną wydajność nawet w warunkach niskiego nasłonecznienia np. xxx W/m². To idealne rozwiązanie dla projektów wymagających niezawodności.

W naszej hurtowni modułów fotowoltaicznych znajdziesz też produkty firmy Ja Solar. Producent oferuje wydajne moduły monokrystaliczne doskonałej jakości o większej mocy wyjściowej 460 Wp.

Twoja hurtownia systemów fotowoltaicznych

Zapewniamy profesjonalne wsparcie przy zakupie modułów fotowoltaicznych. W naszej hurtowni produkty dostępne są od ręki, posiadamy duże stany magazynowe! Dokładną liczbę sztuk w magazynie sprawdzisz na naszej stronie bez logowania. Nie ma konieczności kupowania w zestawach. Mamy najlepsze ceny dzięki temu, że jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem, a nie pośrednikiem.

Sprawdź już teraz ofertę modułów fotowoltaicznych przygotowaną dla instalatorów. Wybierz optymalne produkty i stwórz instalację PV o maksymalnej wydajności. Wysyłkę realizujemy do 3 dni od wpłaty. W zależności od producenta okres gwarancji na moduły może sięgać nawet 25 (produktowa) i 30 lat (liniowa).